Choď na obsah Choď na menu
 


Usporiadaj Super party

 
 

1) Pozvi veľa ľudí!

Pozvi svojich známych, ktorých máš rada a navrhni im, aby so sebou každý vzal napríklad 2 - 3 svojich kamarátov, ktorých ešte nepoznáš. Tak sa môžeš zoznámiť s množstvom nových ľudí a nadviazať nové priateľstvá.

2) Nezabudni na originálne pozvánky

Každému daj osobne adresovanú pozvánku! Pozvánky môžu byť napísané rukou, dnes to väčšina ľudí ocení:-) S pozvánkami sa pohraj a daj si na nich poriadne záležať! Nezabudni napísať to najdôležitejšie: pre koho pozvánka je, kedy a kde sa party koná (dátum, čas, miesto) a telefón alebo e-mail, na ktorý môžu pozvaní potvrdiť svoju účasť, prípadne nahlásiť aj ďalších kamarátov. Ak chceš urobiť party v niektorom konkrétnom štýle, nezabudni pripísať, čo so sebou:-)

3) Zaisti občerstvenie

Na žiadnej party by nemalo chýbať dobré jedlo a pitie. Buď jedlo a pitie nakúpiš sama, alebo sa dohovor s pozvanými na tom, že každý prinesie niečo so sebou. Aj po dohode ale nezabudni na to, že je vždycky lepšie mať niečo v zásobe. Človek nikdy nevie:-) Ak pripravuješ občerstvenie sama, nakupuj hlavne s rozumom. Nech sa nestane, že budeš po party mať ešte 15 balíčkov chipsov, alebo že po hodine party dôjde pitie. To by bola nepríjemnosť, o ktorej by si kamarátky ešte dlho klebetili!

4) Vymysli program

Je dôležité mať pripravený aspoň čiastočný program a niekoľko nápadov v zálohe. Vyvaruješ sa tak toho, že budete sedieť doma a spoločne sa nudiť. Požičaj si rôzne DVD, navrhni, čo by ste mohli spoločne hrať, atď.

5) Vyber muziku podľa typu party

Zabezpeč kamaráta DJ-a s dobrým vkusom, ktorý bude mať na starosti výber hudby! Možno sa to nezdá, ale správna hudba môže urobiť veľmi veľa! Zlý výber môže, naopak, váš večierok pekne pokaziť. Takže bacha!

6) Posledná záchrana!

Večierok je za dverami a ty si vďaka všetkému tomu zhonu nestihneš poriadne umyť vlasy a si taká nervózna, že sa ti potia ruky? Prvá pomoc je tu!

7)Vlásky ako nové

Urob zmes zo šampónu a vody v pomere 1:1. Tou vlasy postriekaj až ku korienkom, pomasíruj, vymy a je hotovo!

8) Potiace sa ruky

Priprav si rýchlu kúpeľ zo šalviového čaju. Na 10 minút do nej namoč ruky a je to!

 

 

Zdroj:www.in-girl.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.